Kontakt

Prosimy o rezerwacje z wyprzedzeniemZadzwoń do nas: 698 036 237 oraz 888 900 050

Dojazd

Jadąc od Zwolenia należy w miejscowości Okrężnica skręcić w lewo w drogę na której widać mostek
Jedziemy cały czas prosto aż do skrzyżowania w kształcie litery Y
Jest to skrzyżowanie obok którego stoi dąb, należy skręcić w prawo a tam już widać szyld Bartoszówki

Pieszo: Zamość Stary lub Zwoleń

Do wsi Zamość Stary jest pieszo około 7 kilometrów, oprócz kościołów niewiele się w nim znajduje do oglądania, ale trasa na skróty - nie po uczęszczanych drogach da odpoczynek psychiczny i czas na wiele przemyśleń.

Do Zwolenia jest natomiast około 12 kilometrów i ze względów na ilość pomników, kościołów oraz Kaplicy Kochanowskich z kryptą Jana z Czarnolasu ten kierunek polecany jest na pieszą wycieczkę całodniową.

Rowerem: Janowiec - Kazimierz (prom)

Janowiec do którego jest od nas 11 kilometrów to miejsce niedoceniane jeszcze turystycznie. Znajdują się tam Magiczne Ogrody oraz Zamek Rodu Firlejów.

Sam zamek oceniany jest niżej niż ten w Kazimierzu ale Magiczne ogrody to bajkowa kraina - to nie tylko frajda dla dzieci i okazja do zrobienia tysiąca fotek, ale też sentymentalna podróż rodziców do "Marchewkowego Pola" i słów piosenki Lady Pank.

Po Janowcu wskakujemy na prom i płyniemy do nudnego Kazimierza...

Autem: Puławy - Nałęczów - Kazimierz

Jednodniowa wycieczka samochodowa na którą dobrze wybrać się wcześnie rano. Więcej na temat tego trójkąta turystycznego można poczytać na naszym blogu.

Kazimierz Dolny oraz Janowiec do którego istnieje przeprawa promowa są organizatorami licznych festiwali np.: Dwa Brzegi, Filmu i Sztuki, Festiwale Wina.

Zamiast albo oprócz tych 3ch miejsc można także wyskoczyć do Lublina, który jedni kochają, bo tam studiowali a inni nienawidzą ze względu na wieczne polowania na miejsce parkingowe.